VIDEOVALVESÜSTEEMID

PROJEKTEERIMINE, PAIGALDUS JA HOOLDUS

Firmadele, kelle äritegevuse huvides on hoida silma peal oma territooriumil ning kontoriruumides toimuval, pakume omalt poolt videovalvesüsteeme.

Sobivatesse kohtadesse paigaldatud valvekaamerate pilti on võimalik reaalajas jälgida ning ühtlasi salvestatakse ka digitaalsalvesti kõvakettale. Hetkel toimuvat ja varasemaid salvestisi on samuti võimalik vaadata erinevatest arvutitest üle interneti.

PERSONAALNE VIDEOSALVESTI

KONTROLÖRIDELE, POLITSEILE, TURVATÖÖTAJATELE

Vältimaks ebameeldivate või suisa ohtlike olukordade tekkimist töökohustuste täitmisel, või hilisema tõendusmaterjali puudumist, mille alusel analüüsida probleemi tekke põhjusi ja võimalikke lahenduskäike, pakume kaasaskantavat ehk personaalset videosalvestit.

Salvesti on 120g kerge ning mõõtmetega 85x90x10mm, mis on võrreldav keskmise pihuarvutiga. Salvestiga on kaasas väike kaamerasilm integreeritud mikrofoniga, kaamerat on võimalik kinnitada näiteks rinnatasku külge. Salvestamine algab ühe kiire nupuvajutusega ja seadme tööaeg on rohkem kui 3h ilma lisaakuta, mis võimaldab tööaega pikendada rohkem kui 11h. Salvestusmeediana kasutab seade SD kaarti ning mahutab kuni 32Gb andmeid. Salvestused pakitakse kokku MPEG4/MP3 algorütmidega. Salvestuskvaliteediks on VGA (640x480) 24 kaadrit sekundis. 3,5" LCD ekraanilt on võimalik salvestusi vaadata otse sündmuskohal.

MUGAVALT TEISALDATAVATE

KAAMERATE PAIGALDAMINE OBJEKTIDELE

Paigaldame kaameraid, mida saab klient vajaduse korral kergesti teise kohta ümber tõsta.

Teenus on mõeldud eelkõige kinnisvaraarendustesse ja objektidele, kuhu pole mõtekas või võimalik statsionaarset videovalvet paigaldada. Kaamerate kasutamiseks peab olema vaid elektriühendus. Andmeside videosalvestiga toimib üle WIFI ühenduse, mis tähendab, et eraldi andmesidekaabeldust videosalvestini pole vaja. Internetiühenduse olemasolul on võimalik objektil toimuvat jälgida ka üle weebi.

ARVUTI BAASIL

DIGITAALVIDEOSALVESTITE KOOSTAMINE

Vastavalt kliendi soovile koostame ka personaalarvuti baasil töötavaid digitaalvideosalvesteid.

Süsteemi eeliseks on suurem paindlikkus ja paremad seadistamisvõimalused võrreldes "riistvaralise videosalvestiga". Arvutites kaustame vaid Inteli platvorme ja Geovisioni või Novuse videokaarte.

ÜHISTRANSPORDI VIDEOVALVE

Pakume videovalvelahendust ühistransporti, selleks spetsiaalselt mõeldud kompaktse videosalvesti (Securer GPSDVR) baasil.

Salvesti on vibratsiooni, üle- ja alapinge kindel (DC 12V-48V). Seadmesse on integreeritud ka GPS moodul, mis lubab lisaks videopildile salvestada sõiduki kiiruse, numbrimiärgi ja koordinaatide info. Videosalvesti salvestusmaht on piiranguteta - kuni 32Gb SD mälukaardile ning ühtlasi ühele kõvakettale (SATA 2,5"), mille suurusele ei ole piiranguid. Salvestusmeedia sahtel on kergesti eemaldatav ning seejuures ka lukustatav. Salvestuskvaliteet on 25 kaadrit sekundis CIF (352x240) iga kaamera kohta. Lisatud on ka võrgutugi (RJ45), mis teeb võimalikuks sõiduki jälgimise ning salvestuste arhiveerimise üle võrgu. Kogu süsteem jookseb Linux operatsioonisüsteemil, mis tagab seadme tõrgeteta töö ning salvestuste olemasolu. Seadme mõõtmed on 310x275x115mm ja kaal 2kg.

Meie Kliendid

 

Rakvere Linn

Põlva Linn

Põlva Linn

Otepää linn